Pořizujete nové bydlení?

Nová bankovní hypotéka – Proč s námi

Pořizujete nové bydlení? Chcete tu nejlevnější hypotéku a nechce se Vám obíhat všechny banky? Pomůžeme Vám spočítat a vybrat nejvýhodnější hypotéku, získat nejnižší úrokovou sazbu a vyřídíme za Vás všechny formality. To vše rychle a bezplatně.

Výhody sjednání hypotéky přes makléře

  • DOSAŽENÍ NEJNIŽŠÍ ÚROKOVÉ SAZBY NA TRHU - díky tomu, že spolupracujeme se všemi bankami na našem trhu, jsme schopni pro Vás vybrat tu nejlevnější dostupnou hypotéku. Díky velkému objemu hypoték, které s bankami sjednáváme, jsme zároveň pro Vás schopni s bankou domluvit lepší sazbu, než když banku oslovíte přímo. Nevěříte? Vyzkoušejte nás!
  • VYŠŠÍ JISTOTA ZÍSKÁNÍ HYPOTÉKY - naši makléři mohou díky dlouholeté zkušenosti s vyjednáváním s bankami, potřebné znalosti fungování a požadavků jednotlivých bank a výběrem vhodného produktu výrazným způsobem zvýšit pravděpodobnost, že dosáhnete na hypotéku v požadovaném objemu.
  • ŘEŠENÍ SLOŽITĚJŠÍCH PŘÍPADŮ, EXPRESNÍ VYŘÍZENÍ - specializujeme se na řešení nestandardních případů, např. hypotéka pro podnikatele/ OSVČ, problémy s prokazováním příjmů či se záznamem v registru dlužníků, hypotéka pro studenty, novomanželská, americká, refinancování hypotéky, úvěry ze stavebního spoření, překlenovací úvěry.
  • PLNÝ ADMINISTRATIVNÍ SERVIS - vyřídíme za Vás všechny formality vč. odhadu nemovitosti, podání na katastr nemovitostí, vyjednávání s bankami, atd. Makléř Vám propočítá výhodnost různých variant, ze kterých si Vy vyberete tu nejlepší nabídku.
  • RYCHLOST A POHODLÍ - Sejdete se pouze jednou s naším makléřem u Vás doma, v místě Vašeho zaměstnání nebo v naší kanceláři a podruhé v bance k podpisu smlouvy. Díky zkušenostem a přehledu makléře, který se na rozdíl od Vás má možnost věnovat vyřízení Vaší hypotéky na 100%, výrazně urychlíte celý proces.
  • KVALITA SLUŽBY A PROFESIONALITA - celým procesem Vás provede náš zkušený makléř, který již úspěšně realizoval nespočet podobných případů a jehož cílem je pomoci Vám úspěšně a včas získat hypotéku.
  • A TO NEJLEPŠÍ NAKONEC: TATO SLUŽBA JE BEZPLATNÁ - PROVIZI MAKLÉŘE PLATÍ HYPOTEČNÍ BANKA!

© 2008 www.LevnějšíHypotéka.cz. Všechna práva vyhrazena. | Created by Jaroslav Beran