Kdo jsme

O nás

Kdo jsme

Jsme sdružením hypotečních makléřů a finančních poradců poskytující služby v oblasti hypotečních úvěrů a osobních financí pro fyzické i právnické osoby v České a Slovenské republice.

Poslání

Chceme pro každého našeho klienta na základě jeho požadavků nalézt hypotéku s nejvýhodnějšími podmínkami dostupnými na trhu. Rádi se pustíme i do řešení nestandardních finančních situací.

Činnost

 • Vyhledáváme a sjednáváme nejvýhodnější hypoteční úvěry a další finanční produkty podle potřeb a možností našich klientů. Spolupracujeme s většinou bank (viz. seznam hypotečních bank), renomovaných nebankovních úvěrových společností a dalších finančních institucí působících na trhu. Naše sdružení je nezávislé na kterékoliv finanční instituci, a proto je námi navrhované řešení vždy výhodné pro klienta.
 • Naši makléři jsou v každodenním kontaktu s bankami a úvěrovými společnostmi, takže máme stále aktuální přehled o cenách a podmínkách hypotečních úvěrů.
 • Neustále sledujeme změny ve způsobu hodnocení kredibility klientů jednotlivými bankami a úvěrovými společnostmi, což nám dává možnost posoudit realizovatelnost záměru klienta a následně navrhnout optimální finanční řešení.
 • Naše služby pokrývají vždy úplné řešení potřeb klienta od A do Z , což v praxi znamená nejen sestavení nejvýhodnější nabídky, ale zahrnuje zároveň veškerý administrativní servis vedoucí až ke konečné realizaci čerpání úvěru či získání jiného finančního produktu.
 • Naše služba je BEZPLATNÁ – naši provizi platí financující hypoteční banka. Výjimku mohou tvořit pouze některé velmi nestandardní a komplikované případy, na což jsou však klienti vždy upozorněni předem.

Lidé

Naši makléři mají za sebou dlouholetou praxi v oblasti bankovnictví a finančních služeb a pohybují se denně na trhu financí. Díky tomu disponují bohatými zkušenostmi, aktuálními informacemi a také dlouhodobými vztahy s bankami a úvěrovými institucemi, které využívají pro řešení aktuálních případů. Naši makléři jsou připraveni poskytnout své zkušenosti a znalosti pro řešení právě Vašeho případu a získat také Vás do dlouhé řady našich spokojených klientů.

Kvalita našich služeb

Při výběru spolupracujících makléřů jsme velmi nároční na jejich odborné znalosti, zkušenosti i osobnostní profil, protože jenom kvalitou a individuálním přístupem se můžeme odlišit od konkurence velkých makléřských sítí. Protože fungujeme jako sdružení a nemusíme financovat náročný a velký provoz, můžeme si dovolit soustředit se na kvalitu a ne na kvantitu. Naopak, díky specializaci našich spolupracujících makléřů na jednotlivé produkty můžeme, na rozdíl od individuálních makléřů a poradců, nabídnout detailní znalost celého trhu a jeho jednotlivých specifik a jsme schopni řešit i ty nejnáročnější případy.

Kde působíme

Česká republika - Slovenská republika Slovenská verze

Našimi službami pokrýváme celé území České republiky a Slovenské republiky.

Jakými jazyky hovoříme

Naše služby jsme schopni aktuálně nabídnout kromě českého a slovenského jazyka také v němčině, angličtině a ruštině.

7 dobrých důvodů proč spolupracovat s námi

 • Získání nejvýhodnější sazby úvěru - díky tomu, že spolupracujeme s většinou finančních institucí na našem trhu, jsme schopni pro Vás vybrat ten nejlevnější dostupný produkt. Díky velkému objemu obchodů, které s našimi partnery sjednáváme, jsme zároveň pro Vás schopni vyjednat lepší podmínky, než když jednáte samostatně.
 • Vyšší jistota získání úvěru - naši makléři mohou díky dlouholeté zkušenosti s vyjednáváním s bankami, potřebné znalosti fungování a požadavků jednotlivých bank a výběrem vhodného produktu výrazným způsobem zvýšit pravděpodobnost, že dosáhnete na hypotéku v požadovaném objemu.
 • Řešení nestandardních případů - specializujeme se na řešení nestandardních případů, např. hypotéka pro podnikatele/ OSVČ, problémy s prokazováním příjmů či se záznamem v registru dlužníků, hypotéka pro studenty, novomanželská, americká, refinancování hypotéky, úvěry ze stavebního spoření, překlenovací úvěry, úvěry pro řešení exekucí či jiné finanční tísně a konsolidace závazků.
 • Plný administrativní servis - vyřídíme za Vás všechny formality vč. odhadu nemovitosti, podání na katastr nemovitostí, vyjednávání s bankami, atd. Makléř Vám propočítá výhodnost různých variant, ze kterých si Vy vyberete tu nejlepší nabídku.
 • Rychlost a pohodlí - Sejdete se pouze jednou s naším makléřem u Vás doma, v místě Vašeho zaměstnání nebo v naší kanceláři a podruhé v bance k podpisu smlouvy. Díky zkušenostem a přehledu makléře, který se na rozdíl od Vás má možnost věnovat vyřízení Vaší hypotéky na 100%, výrazně urychlíte celý proces.
 • Kvalita služby a profesionalita - celým procesem Vás provede náš zkušený makléř, který již úspěšně realizoval řadu podobných případů a jehož cílem je pomoci Vám úspěšně a včas získat hypotéku.
 • Naše služba je bezplatná - provizi makléře platí hypoteční banka!
  (S výjimkou některých velmi nestandardních a komplikovaných případů, na což jsou však klienti vždy upozorněni předem.)

© 2008 www.LevnějšíHypotéka.cz. Všechna práva vyhrazena. | Created by Jaroslav Beran