Nejste spokojeni se sazbou, kterou Vám Vaše banka nabízí pro další období?

Refinancování hypotéky – Proč s námi

Končí Vám brzy fixace úroku u hypotéky? Nejste spokojeni se sazbou, kterou Vám Vaše banka nabízí pro další období? Pomůžeme Vám získat nejnižší dostupnou úrokovou sazbu, vyřídíme za Vás všechny formality a pomůžeme Vaši hypotéku výhodně přefinancovat. To vše rychle a bezplatně.

Jak je možné, že jsme schopni pro Vás vyjednat lepší úrokové sazby než Vy sami při přímém jednání s bankou?

 • Makléři, kteří s námi spolupracují mají dlouholeté zkušenosti s vyjednáváním s bankami, potřebnou znalost fungování a požadavků jednotlivých bank i jejich scoringových systémů. Orientují se v aktuálních nabídkách jednotlivých bank, takže vždy dokáží vybrat a rychle zrealizovat pro Vás optimální variantu.
 • Naši makléři spolupracují se téměř všemi hypotéčními bankami (viz. seznam bank) a mohou tak pro Vás vybrat tu, která v dané situaci nabídne nejlepší dosažitelnou úrokovou sazbu.
 • Ze zkušenosti víme, že pro asi 70% lidí v podobné situaci je nakonec výhodnější hypotéku refinancovat. Průměrný rozdíl v úrokové sazbě mezi novou hypotékou a původní bankou nabídnutou re-fixací bývá kolem 0,5%, často i vyšší (což při hypotéce 1 milion Kč na 25 let představuje 24 477 Kč navíc na úrocích za prvních 5 let a o 288 Kč vyšší měsíční splátku* - viz. také sekce Kolik s námi ušetříte).
             *) Pozn: Výpočet pro zvýšení úrokové sazby z 4,5% na 5,0% p.a.

Jaké jsou výhody tohoto postupu pro Vás a jaké s tím budete mít náklady?

Nižší výsledná úroková sazba z Vaší hypotéky

Minimum dodatečné administrativy pro Vás:

 • nová banka obvykle akceptuje původní znalecký posudek, příp. použije vlastní zjednodušené ocenění
 • makléř za Vás vyřídí většinu formalit (vyjednávání s bankami, znalecký posudek (pokud je třeba), zápis do katastru nemovitostí, apod.)

Žádné (popř. minimální) dodatečné náklady pro Vás:

 • provizi makléře platí nová financující banka
 • při splacení původní hypotéky v době změny fixace úroku původní banka neuplatňuje poplatek/ pokutu za předčasné splacení
 • nová hypotéční banka odpustí/ sleví poplatek za sjednání hypotéky, protože se pro ni jedná o jednoduchý, již jednou připravený obchodní případ.

Vyřídíme formality, rychle a bez námahy pro Vás zrealizujeme přefinancování

 • Při sjednávání hypotéky příp. jejího refinancování se vyplatí využít služeb makléře. Makléř má potřebnou znalost fungování a požadavků jednotlivých bank i jejich scoringových systémů a jeho účast tak zvyšuje pravděpodobnost úspěchu v přidělení hypotéčního úvěru a urychlí jeho vyřízení. Orientuje se v aktuálních nabídkách jednotlivých bank, takže vždy dokáže vybrat a rychle zrealizovat pro Vás optimální variantu.
 • Makléř pro Vás vyřídí formality - nový znalecký posudek (pokud je potřeba), zápis do katastru nemovitostí, vyjednávání s bankami, apod.
 • Viz. také článek Hypotéka od makléře: pohodlnější a levnější na serveru Penize.cz.

© 2008 www.LevnějšíHypotéka.cz. Všechna práva vyhrazena. | Created by Jaroslav Beran