Nebankovní hypotéky dočasně pozastaveny

Nebankovní hypotéky – Proč s námi

Pořizujete nové bydlení a máte nízký doložitelný příjem nebo záznam v registru dlužníků? Řešíte problém neúměrně vysokých měsíčních splátek Vašich úvěrů či problém exekuce a máte k dispozici nemovitost? Pomůžeme Vám problém vyřešit, zajistit optimální hypoteční či jiný úvěr a nalézt dlouhodobě nejefektivnější a nejbezpečnější řešení. Zajistíme pro Vás hypotéku bez prokázání příjmu, při záznamu v registru, na konsolidaci úvěrů, řešení exekuce, zpětný leasing nemovitosti.

Výhody spolupráce s námi:

 • ODBORNÉ POSOUZENÍ VAŠÍ SITUACE A NAVRŽENÍ KOMPLEXNÍHO ŘEŠENÍ – náš specializovaný tým makléřů provede celkové posouzení Vaší finanční situace a Vašeho konkrétního záměru či problému a navrhne optimální řešení.
  • AKTIVITY - Naše aktivity v této oblasti zahrnují například hypotéky pro podnikatele/ OSVČ, hypotéky při problémech s prokazováním příjmů či se záznamem v registru dlužníků, ale také finanční řešení při exekucích nebo problémech s vysokými splátkami půjček, úvěrů, kreditních karet či leasingů.
  • ŘEŠENÍ - Naše řešení zahrnují jak zajištění bankovních či nebankovních hypoték, zpětný leasing nemovitosti, tak i vyplacení exekucí a jejich následné přefinancování hypotéčním úvěrem, jakož i konsolidaci závazků a jejich časové rozložení. Výsledkem jsou splátky v optimální výši a s nejnižšími dostupnými náklady.
 • DOSAŽENÍ NEJNIŽŠÍ ÚROKOVÉ SAZBY NA TRHU - díky tomu, že spolupracujeme se všemi bankami a většinou nebankovních úvěrových společností aktivních na trhu, jsme schopni pro Vás připravit optimální řešení a zajistit nejlevnější dostupný úvěr. Díky velkému objemu hypoték, které sjednáváme, jsme zároveň pro Vás schopni sjednat lepší sazbu a podmínky, než když budete s financující společností či bankou jednat napřímo.
 • VYŠŠÍ JISTOTA ZÍSKÁNÍ HYPOTÉKY - naši makléři mohou, díky dlouholeté zkušenosti s vyjednáváním s úvěrovými společnostmi a bankami a potřebné znalosti jejich požadavků, výrazným způsobem zvýšit pravděpodobnost, že v dané bance či financující společnosti na úvěr dosáhnete, příp. že dosáhnete na jeho výši v požadovaném objemu.
 • BEZPEČNOST – při posuzování jednotlivých případů a navrhování konkrétních řešení klademe značný důraz na dlouhodobou finanční bezpečnost našich klientů. V praxi to znamená, že klientovi nikdy nedoporučujeme řešení, které by podle našeho názoru jeho finanční situaci neřešilo nebo ji dokonce dlouhodobě zhoršilo. Zároveň klademe značný důraz na výběr partnerů (financujících subjektů), kteří podle našeho názoru splňují podmínky vysokého morálního standardu a jsou pro naše klienty subjektem vstupujícím do oboustranně zdravého úvěrového vztahu.
 • PLNÝ ADMINISTRATIVNÍ SERVIS - vyřídíme za Vás všechny formality vč. odhadu nemovitosti, podání na katastr nemovitostí, vyjednávání s bankami a financujícími subjekty, atd. Makléř Vám propočítá také výhodnost různých variant, ze kterých si Vy vyberete tu nejlepší.
 • RYCHLOST A POHODLÍ - Sejdete se s naším makléřem u Vás doma, v místě Vašeho zaměstnání nebo v naší kanceláři a nakonec v bance či společnosti poskytující úvěr k podpisu smlouvy. Díky zkušenostem a přehledu makléře, který se, na rozdíl od Vás, má možnost věnovat vyřízení Vaší hypotéky či Vašemu problému na 100%, výrazně urychlíte celý proces.
 • KVALITA SLUŽBY A PROFESIONALITA - celým procesem Vás provede náš zkušený makléř, který se specializuje na oblast nestandardních úvěrů, a který již úspěšně realizoval nespočet podobných případů a jehož cílem je pomoci Vám úspěšně, bezpečně a včas získat Vaši hypotéku nebo vyřešit Váš problém.

© 2008 www.LevnějšíHypotéka.cz. Všechna práva vyhrazena. | Created by Jaroslav Beran