Pro firmy – Výhody spolupráce pro firmy

Jak mohou služby LevnějšíHypotéka.cz obohatit paletu zaměstnaneckých benefitů pro Vaše zaměstnance? Jaké jsou přínosy tohoto benefitu pro zaměstnavatele? Je nabídka benefitu spojena pro firmu s dodatečnými náklady? Přečtěte si více o výhodách tohoto benefitu z pohledu firmy - zaměstnavatele.

Přínos benefitu z pohledu zaměstnavatele

  • Zvýšení zaměstnaneckého komfortu, spokojenosti a loajality – cílem naší nabídky je poskytnout Vašim zaměstnancům možnost efektivně a s minimálními časovými nároky řešit často poměrně náročný proces související s hypotéčním financováním a dalšími finančními produkty. Pokud s tím zaměstnavatel bude souhlasit, nabízíme možnost sjednání schůzky s makléřem např. přímo na pracovišti zaměstnance.
  • Úspora pracovního fondu zaměstnavatele – namísto aby Vaši zaměstnanci v pracovní době vyhledávali na internetu nejlepší nabídky či si dokonce vyřizovali soukromé pochůzky k vyřízení hypotéky a dalších produktů, umožní jim spolupráce s LevnějšíHypotéka.cz řešit jejich potřeby v této oblasti efektivně, za nejvýhodnějších podmínek a s minimálními časovými nároky. V konečném důsledku tak naše služba přináší výhody nejen zaměstnancům, ale i zaměstnavateli, který tímto poskytuje svým pracovníkům žádaný zaměstnanecký benefit a zároveň získává prostor pro využití takto získaného časového fondu zaměstnance.
  • Žádná exkluzivita – zařazením nabídky služeb LevnějšíHypotéka.cz mezi zaměstnanecké benefity neudělujete sdružení LevnějšíHypotéka.cz žádnou exkluzivitu. Vaši zaměstnanci se vždy mohou rozhodnout, zda nabídka od nás je pro ně tou nejvýhodnější a využijí ji. Zároveň, díky naší spolupráci téměř se všemi bankami a finančními institucemi na našem trhu, nijak neomezujete výběr zaměstnance z pohledu poskytovatele hypotéky či jiného finančního produktu.
  • Možnost individuálního přizpůsobení benefitu Vaší společnosti - připravíme pro Vás individuální nabídku tohoto zaměstnaneckého benefitu tak, aby byl v souladu s Vaší personální politikou a zapadal do současného balíčku Vašich zaměstnaneckých benefitů. Podle Vašich potřeb upravíme portfolio nabízených služeb, způsob a místo sjednávání schůzek makléřů s Vašimi zaměstnanci a další parametry.
  • Zařazení tohoto benefitu není spojeno s žádnými dodatečnými náklady pro zaměstnavatele. Naši makléři jsou odměňováni ve formě provize od financující banky či finanční instituce poskytující daný finanční produkt.
  • Možnost zastřešení všech finančních produktů – namísto kontraktace několika poskytovatelů je sdružení makléřů LevnějšíHypotéka.cz schopno pro Vaše zaměstnance zastřešit a dodat všechny zde uvedené finanční produkty.

© 2008 www.LevnějšíHypotéka.cz. Všechna práva vyhrazena. | Created by Jaroslav Beran